Dudák se zahradnicí a chlapcem
porcelán, oválný, rokokově tvarovaný podstavec, stojící dudák se sedící zahradnicí s košem jablek, v zadní části stojící chlapec, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, číslo modelu B 45, poč. 20. století, výška 15,5 cm, lehce poškozeno - lístečky, dva prsty a hračka (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |